zapalování a el. díly

Světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory.

Tuzemský výrobce zapalovacích a žhavicích svíček. Kromě tradičních výrobků, kterými jsou právě svíčky, dovedou ve vynikající jakosti vyrobit i zapalovací elektrody a ionizační sondy pro plynové spotřebiče, snímače a spínače pro automobilový průmysl.

Vedoucí firma světového trhu zapalovacích kabelů pro automobily. Její výrobky překračují kritéria originálního vybavení a proto jsou používány mnohými výrobci automobilů v prvovýrobě.

Autobaterie vyráběné v zemích EU. Zajímavá cena s 2-letou zárukou.

Hella s ročním obratem téměř 3 miliardy EUR je jednou z celosvětově vedoucích firem na trhu světel a elektrických příslušenství. Sídlo má v Německu a její výrobky najdete ve většině evropských automobilů včetně nejnovějších modelů vozů.

Dynamicky se rozvíjející italská firma specializovaná pouze na výrobu žhavících svíček. Celá produkce již obsahuje pouze svíčky s tzv. dvojím žhavením (tj. např. BOSH - Duraterm). Nejlepší ceny na českém trhu a stoprocentní spolehlivost.

NGK se sídlem v Japonsku je celosvětově největší výrobce zapalovacích a žhavicích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl. Jeho výrobky jsou montovány do většiny vozů již v prvovýrobě, např. Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Honda, Mitsubishi, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Toyota, VW a jiní.

Světový výrobce náhradních dílů do osobních a nákladních vozů. Zaměřuje se na 11 linií výroby (spojky a jejich části, stěrače, světlomety, přepínače, chladiče) a dodává do prvovýroby automobilkám jako je např. PSA,Volkswagen, Renault, BMW a další.