díly podvozku a řízení

Tlumiče pro osobní a nákladní vozy. Nové, progresivní technologie nejmodernějších výrobních závodů v Evropě zaručují vysokou technickou úroveň výrobků. Pro svoji kvalitu a velmi příznivé ceny jsou na našem trhu již oblíbenou značkou.

Jeden z nejznámějších výrobců plynokapalinových tlumičů, patentovaný výrobce jednotrubkového plynokapalinového tlumiče. O vynikající kvalitě značky svědčí fakt, že BILSTEIN dodává více než 70% svojí produkce do prvovýroby. Dlouhodobě splňuje nejpřísnější měřítka a standardy firmy Mercedes-Benz, dodává také firmám Jaguar, BMW, Subaru… Široký sortiment zahrnující plynokapalinové tlumiče od sériového provedení až po supersportovní verze.

Boge je divize německého koncernu ZF Sachs AG, který se svojí více než 100 letou historií patří k nejstarším, ale také největším výrobcům originálních autodílů na evropském i světovém trhu.

Specialista na výrobu axiálních spojkových ložisek, dodavatel řady světových výrobců spojkových kompletů a automobilek.

Vývojce a dodavatel výrobků zaměřených na zvyšování jízdního komfortu a snižování hladiny vnitřního hluku. Největší výrobce dorazů a manžet pro prvovýrobu i pro firmy orientující se na trh s náhradními díly (např. Monroe, Sachs, AL-KO, Febi…).

Německá firma Ferdinand Bilstein jr. má v nabídce velmi rozsáhlý sortiment podvozkových dílů vč. brzdových dílů, silentbloků motorů, převodovek, ramen, řady motorových dílů, jako např. vaček, ventilů, vahadel, olejových i vakuových pump, napínacích kladek a mnoho dalších specialit.

Firma GABRIEL zaujímá 2 místo nejen jako dodavatel na Aftermarket, ale i jako dodavatel do prvovýroby.

Italský výrobce specializovaný na gumové a gumokovové díly – silentbloky, manžety, hadice atd. Skvělá nabídka zejména na italské a francouzské vozy za velmi zajímavé ceny.

Japonský výrobce tlumičů pérování.

Tradiční německý výrobce vinutých a listových pružin pro většinu osobních dodávkových i nákladních automobilů.

Holandský výrobce sportovních, přídavných vinutých pružin a interaktivní ho pérování pro většinu osobních a dodávkových automobilů.

Progresivní německý výrobce automobilových ložiskových sad renomovaných světových výrobců. Distributor dílů řízení z produkce IRB, Sidem a ostatních výrobců.

Největší evropská firma vyrábějící tlumiče pérování a spojkové systémy pro prvovýrobu i náhradní spotřebu. Pro 50 světových automobilek vyrobila za více než 100 letou historii více než 50 milionů spojek a 500 milionů tlumičů pérování. Předností firmy Sachs není jen široký sortiment, ale především vysoká kvalita, která je dodržována jak pro prvovýrobu, tak pro náhradní spotřebu.

Tradiční obchodní značka koncernu GKN sdružujícího nejvýznamnější evropské výrobce. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol.