motorové díly

Japonská společnost působící jako výrobce automobilních částí ve všech pěti kontinentech. Doménou této společnosti je "Kvalita na prvním místě". Společnost vyrábí spojkové kity a jejich části především na japonské a korejské vozy. Vysoká kvalita za zajímavé ceny.

Španělský výrobce těsnění motoru a hydraulických zdvihátek.

Kompletní sortiment olejových, vzduchových, palivových a pylových filtrů. Většina produkce je již vyráběna v nejmodernějším evropském výrobním závodě firmy ALCO Filters. Spolehlivé filtry za špičkové ceny.

Světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory.

 

Italský výrobce vstoupil do podvědomí zákazníků výrobou hřídelového těsnění. Dalšími produkty v nabídce jsou plochá těsnění, vyráběná ve francouzském závodě Meillor a balená pod značkou Corteco-Meillor.

DAYKO je součást skupiny MARK IV INDUSTRIES INC, která byla založena roku 1909 v Daytonu v Ohiu.

Vedoucí vývojový partner a sériový dodavatel automobilových těsnění pro mezinárodní průmysl motorových vozidel. Výrobce těsnění, sad těsnění a příslušenství v kvalitě první výbavy.

Bavlněné sportovní filtry.

Napínací kladky rozvodových řemenů od renomovaného španělského výrobce.

OPTIBELT - se svojí dceřinou společností PTS patří mezi největší světové výrobce řemenů pro automobily, traktory, zemní stroje a průmysl. Špičková kvalita a dobré ceny.

PUROLATOR první jméno v automobilových filtrech. Tradice výroby filtrů od roku 1923.

Největší evropská firma vyrábějící tlumiče pérování a spojkové systémy pro prvovýrobu i náhradní spotřebu. Pro 50 světových automobilek vyrobila za více než 100 letou historii více než 50 milionů spojek a 500 milionů tlumičů pérování. Předností firmy Sachs není jen široký sortiment, ale především vysoká kvalita, která je dodržována jak pro prvovýrobu, tak pro náhradní spotřebu.