karosářské díly

Dánský výrobce karosářských dílů s dceřinými společnostmi ve Švédsku a Německu. Ve svém sortimentu nabízí přes 16.000 položek dílů. Při jejich výrobě jsou dodržovány přísné kvalitativní normy. Díly jsou vyráběny z jakostních materiálů a mají precizní formu.

Světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory.

Hella s ročním obratem téměř 3 miliardy EUR je jednou z celosvětově vedoucích firem na trhu světel a elektrických příslušenství. Sídlo má v Německu a její výrobky najdete ve většině evropských automobilů včetně nejnovějších modelů vozů.

Světový výrobce náhradních dílů do osobních a nákladních vozů. Zaměřuje se na 11 linií výroby (spojky a jejich části, stěrače, světlomety, přepínače, chladiče) a dodává do prvovýroby automobilkám jako je např. PSA,Volkswagen, Renault, BMW a další.