chladící systém

Španělský výrobce vodních pump.Významný výrobce chladičů převážně pro prvovýrobu.

Významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na německé vozy.

Italský světově známý výrobce produkující široký sortiment vodních pump. Vedlejším produktem tohoto výrobce jsou kompletní řízení.

Významný výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Sortiment firmy pokrývá všechny druhy aut. Novinka v sortimentu - plochá a jiná těsnění.

Německý výrobce vodních pump.

Významný výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy.

Světový výrobce náhradních dílů do osobních a nákladních vozů. Zaměřuje se na 11 linií výroby (spojky a jejich části, stěrače, světlomety, přepínače, chladiče) a dodává do prvovýroby automobilkám jako je např. PSA,Volkswagen, Renault, BMW a další.

Francouzský výrobce termostatů a termospínačů s více než 70 letou historií a zatoupením v Evropě, USA a Jižní Americe. Jedna s celosvětově vedoucích firem ve svém oboru.

Významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na vozy Ford.

Německý výrobce termostatů pro prvovýrobu i náhradní spotřebu, rozsáhlý sortiment výrobků pro téměř všechny evropské a mnoho mimoevropských vozů zdůrazňuje postavení firmy Wahler na světovém trhu. Termostaty a termospínače Wahler jsou světově uznávané jako značkový výrobek pro svou vynikající funkci a vysokou spolehlivost.