součásti brzd

Světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE - Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů.

Světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory.

BRECO - Obchodní značka největšího evropského výrobce brzdových kotoučů a bubnů firmy BREMBO – Itálie. Ucelený sortiment tohoto výrobce za výhodné ceny.

CIFAM - obchodní značka největšího italského výrobce brzdové hydrauliky - firmy Metelli. Sortiment zahrnuje brzdové válečky, hlavní brzdové a spojkové válce.

Nordjysk Kobling (NK) je největší dánská společnost zabývající se repasováním spojek a brzdových třmenů a výrobou brzd a jejich příslušenství. Tato firma je součástí skupiny Obtec Group – největšího skandinávského výrobce brzdových komponent, kotoučů, brzdových obložení, hadic, brzdových lanek a brzdových trubek. Dlouholeté zkušenosti spojené s nejmodernější technologií zcela nového závodu ve Stoevring jsou předpokladem vysoké kvality repasovaných výrobků, které se svou užitnou hodnotou vyrovnají novým. Systém řízení jakosti firmy NK je certifikován podle normy ISO 9002.

Progresivní německý výrobce automobilových ložiskových sad renomovaných světových výrobců. Distributor dílů řízení z produkce IRB, Sidem a ostatních výrobců.

Německý výrobce brzdových komponentů s více než 75 letou tradicí.

Přední evropský specialista na výrobu brzdových obložení. Důrazem na kvalitu a inovační aktivitu se prosadil jako dodavatel všech předních evropských automobilek, kde činí jeho celoevropský podíl v prvovýrobě 30 %. Výrobní program zahrnuje všechny evropské a většinu světových vozidel.